Ενημέρωση για τις εγγραφές μαθητών/τριών στο ολοήμερο πρόγραμμα για το σχ. έτος 2023-24

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές των μαθητών/τριων  που θα φοιτήσουν  στο ολοήμερο πρόγραμμα ή στο αναβαθμισμένο ολοήμερο πρόγραμμα  την επόμενη σχολική χρονιά 2023-24 άρχισαν.

Παρακαλούμε, για τον έγκαιρο και σωστό προγραμματισμό της λειτουργίας του τμήματος, όσοι μαθητές ενδιαφέρονται να φοιτήσουν σε αυτό, να επιστρέψουν  την αίτησή τους την οποία ήδη έχουν παραλάβει οι  μαθητές  το αργότερο έως την Τετάρτη 10/05-2023 στον/η  δάσκαλο/λα  της τάξης.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι, όσοι γονείς επιθυμείτε την εγγραφή του παιδιού σας στο διευρυμένο ολοήμερο  που λειτουργεί έως τις 17:30, μπορείτε να αναζητήσετε την αντίστοιχη αίτηση από το σχολείο την οποία θα βρείτε επίσης διαθέσιμη στο πεδίο ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Α΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ της ιστοσελίδας μας παρακάτω, όπως επίσης και άλλες σχετικές πληροφορίες.